Процедури MANSARD

Процедури MANSARD

Зміцнюючий та омолоджуючий комплексний догляд, безумовно подарує естетичну насолоду від вигляду Вашої шкіри.

Завдяки ліфтинг-ефекту, шкіра стає пружною, еластичною , зменшується глибина мімічних та вікових пошкоджень. Активні речовини покращують регенераційні процеси у всіх шарах дерми та нормалізують мікроциркуляцію.

Шкіра отримує корисні мікроелементи, також підвищується імунітет клітин, запускається процес  тонізації та вирівнюється тон.

Щоденні емоції і міміка залишаються на обличчі у вигляді сітки зморшок. У юному віці, така сітка не помітна, оскільки клітини шкіри можуть самостійно виробляти достатню кількість колагену та еластину. Згодом, через  дію численних негативних факторів, шкіра не може виробляти достатню кількість корисних речовин, тому й потребує ефективного догляду.

Ритуал краси корекції зморшок – антиоксидантний догляд на основі олігопептидного комплексу Correcteur Rides Ciblees.

Дана процедура зменшує виражені  ознак стресу,  втоми,  недосипання. Ефективно розгладжує зморшки, стимулює природнє вироблення колагену та заповнює мікротріщини. 

Активні антиоксиданти у складі догляду підсилюють структуру ліпідної мембрани та підвищують імунітет шкіри.

Комплексна процедура Revitalisant Eclat Intense подарує комфорт, м’якість та сяючий вигляд шкірі.

Активні компоненти процедури забезпечують детоксикацію, тонізацію та потужну регенерацію клітин дерми.  Нормалізація кровообігу та кисневого обміну удосконалює рельєф та покращує природній тон обличчя.

Очищена шкіра відновлює свою гладкість та тонус, помітно звужуються пори та нормалізується себорегуляція.  Також відновлюється гідроліпідний баланс та зменшуються запальні процеси, у тому числі підшкірні.

Ревіталізуючий комплекс допомагає зменшити наслідки постакне та гіперпігментації.

Заспокійливий ритуал краси “Apaisant Desensibilisant” – це швидка допомога, яка інтенсивно відновлює і заспокоює реактивну, пошкоджену і роздратовану шкіру.

Потужна протизапальна дія знімає почервоніння,неприємні відчуття стягнутості та свербежу.

Корисні мікроелемент та вітаміни зміцнюють стінки судин і капілярів, покращують кровообіг та регенерацію.  У спокійному стані, зміцнюється антиоксидантний захист та збільшується рівень протистояння шкіри до негативного впливу навколишнього середовища.

Тема зволоження шкіри – актуальна у будь-яку пору року. Зневоднення клітин призводить до пошкодження гідроліпідної плівки.  Тому важливо регулярно та правильно проводити ритуал зволоження.

Процедура Hydra Hyaluronic миттєво усуває зневоднення, та забезпечує живлення усіх шарів шкіри.

Заспокійлива та пом’якшувальна формула засобів повертає свіжий та здоровий вигляд дерми, зменшує роздратування.

Глибоке зволоження  “оживляє” шкіру та покращує мікрорельєф обличчя.

Старіння шкіри – природній процес, який неможливо зупинити, але можна зменшити його видимі ознаки.

Антивіковий ритуал краси Glaciers ritual результативний догляд, який сповільнює появу зморшок, заповнює мікротріщини та розгладжує рельєф. Ключові компоненти максимально зволожують шкіру, насичують її корисними вітамінами й мікроелементами, що у свою чергу, покращує процес омолодження. 

Такій процедурі варто довірити вирішення усіх anti-age питань.

Комплексна  процедура Littoral ritual бережно та ефективно відновлює шкіру, повертає  її пружність та еластичність.

В результаті ритуалу краси, відбувається насичення шкірних покривів корисними речовинами, вирівнюється рельєф та нормалізуються обмінні процеси.  Особливість процедури  полягає у том, що ключові компоненти миттєво запускають роботу клітин шкіри та зміцнюють антиоксидантну сітку. Під час процедури шкіра  отримує оптимальне зволоження, зменшується пігментація та активізується процес регенерації.

Інтенсивний догляд подарує шкірі максимальне живлення та відновить природній колір. 

Очищаючий і балансуючий ритуал краси Rituel Purifiant Equilibrant Laboratoires Mansard допоможе підтримати здоровий вигляд шкіри, зменшити запалення і вивести токсини.

Основні компоненти процедури: Сиворотка №23 Purete Controle c гликолевою кислотою.  Вона ефективно відновлює баланс, покращує текстуру шкіри і нормалізує роботу сальних залоз, завдяки поєднанню цинку  і камфори у своєму складі. 

Маска Мasque Phyto Marin містить безліч активних елементів. Морський мул очищає і прибирає надлишки шкірного жиру.  Екстракт чайного дерева має антибактеріальну дію, загоює рани і мікропошкодження.  Листя верби м’яко відлущують ороговілу шкіру. Ментол розслабляє м’язи та освіжає.