Пілінги

Пілінги

PRX-T33 – це новітня формула хімічного пілінгу з досить високою часткою кислоти рівної 33%, приголомшливим ефектом і значно меншою мірою побічних дій і протипоказань. Процедура сприяє омолодженню шкіри, розгладжує зморшки та вирівнює рельєф.

Цей пілінг складається всього з 3-х компонентів: трихлороцтова кислота, перекис водню, койева кислота та їх взаємодія вражає результатом. Оскільки вони одночасно ре моделюють та ревіталізують дерму. Пори звужуються, зменшується кількість висипань та чорних точок. Шкіра отримує одночасну антимікробну, очищуючу та регулюючу дію. Пігментні плями та почервоніння зникають, в результаті чого шкіра стає доглянутою, вирівнюється її тон та повертається пружність.

Курс PRX-T33 (від 4-6 процедур) допоможе закріпити результат дії компонентів, позбутися надокучливих недоліків, подарує естетичну красу та здоров’я шкірі.

BioRePeelCl3 – це процедура нового покоління, що наноситься як звичайний пілінг, але має більш потужну дію. Попри те, що процедура здається простою, даний продукт є могутнім біостимулятором та складається з двох фаз. Перша фаза – проникнення унікальних речовин, які відновлюють гідро-ліпідний баланс та зволожують шкіру. Друга фаза спрямована на розгладження мімічних і вікових зморшок, усуненню найбільш помітних слідів акне і звуження пор.

Одне з головних призначень процедури – ревіталізація структур шкірного покриву та активація природних процесів біосинтезу. Комплексна дія компонентів стимулює діяльність фібробластів, надає шкірі  пружності та еластичності. Насичений склад омолоджує обличчя, вирівнює колір та допомагає повернути естетичну красу шкіри.

Пілінг PCA Peel (пілінг Джесснера) – це вид пілінгу, який зосереджений на омолодження старіючої шкіри, лікування акне і профілактики висипань.

Інгредієнти PCA Peel викликають відлущування ороговілих клітин шкіри, відновлюючи порушені природні процеси в шкірі. Полікислоти в складі пілінгів дозволяють прибрати гіперкератоз, нормалізувати роботу сальних залоз, знизити активність запалення висипань, прискорити розсмоктування застійних плям постакне, освітлити гиперпигментацию, а також відновити гідроліпідний баланс шкіри і підвищити її іммуннітет.

Соковитий гарбузовий пілінг від Hydropeptide  ̶  це поєднання комплексного розслаблення, оздоровлення та відновлення шкіри.

Пілінг містить пептиди, антиоксиданти, рослинні поживні речовини і комплекс кислот. Він глибоко очищає шкіру, видаляє ороговілий шар, нормалізує роботу сальних залоз і прискорює процес оновлення клітин. Активні компоненти також надають омолоджуючу дію, розгладжують мікрорельєф (зморшки, заломи, тонкі лінії), звужують пори, вирівнюють колір шкіри, сповільнюють процеси старіння, появу глибоких зморшок і попереджають пігментацію. Потужні ферменти нормалізують мікробіом, інтенсивно живлять, зволожують і пом’якшують, надають антиоксидантну, регенеруючу, протизапальну і антибактеріальну дію.

Пілінг ефективно бореться з тьмяним кольором обличчя і гіперкератозом, повертає шкірі природне сяйво і нормалізує кисневий обмін клітин.